Solax X3 Hybrid G4

Značka solax je inovátor v
Myslíme si, že kvalitní střídač je srdcem Vaší elektrárny. Aby vše mohlo fungovat po mnoho let musí být kvalitní a funkční. Výrobce Solax svým produktům věří a automaticky dává záruku na svůj výrobek 10 let. Pokud budete chtít dá se dokoupit i rozšířená na 15 let. My s těmito střídači máme skvělé zkušenosti a minimální komplikace. Tato komponenta je nejdražší na celé elektrárně a její výměna by velmi zvětšila návratnost celé elektrárny pro používáme to nejkvalitnější co dle našich informací jde.

Baterie Triple power

Baterie Triple power jsou Vaší pojistkou na výpadky distribuční sítě a způsobem jak využít energii když nesvítí sluníčko. Pokud jste doma, přes den tak baterie využijete jenom jako zálohu nebo na večerní odběr. Pokud naopak nejvíce jste doma jen ráno a večer, tak jsou baterie Vaše cesta k úspoře.
Baterie jsou kompatibilní se střídači Solax, jsou vysokonapěťové a bezpečné díky svojí technologii LiFePO4. Baterie má TÜV Süd certifikaci.

Longi LR-72HPH-450M

Solární panely musí vydržet po celou životnost elektrárny. Většinou se zapojují do 2 a více stringů. Každý string může operovat sám za sebe. Pokud by jsme všechny zapojily do jednoho stringu nedalo by se oddělit například západní a východní pole panelů. Používáme osvědčené panely A výrobce Longi. Jejich technologie je již namontována na solárních elektrárnách o výkonu 20GW. Vysoká záruka a účinnost dělá z panelů Longi jedničku na trhu. V nabídce je stříbrná i černá varianta.

Optimizer TIGO

Pokud máte členitou střechu nebo stíny od stromů nebo jiných konstrukci je pro Vás optimizer skvělá volba. Pokud je stín na jeden panel v celé řadě panelů, tak se snižuje výkon celého pole na hodnotu zastíněného panelu. Pokud si dáte optimizery na solární panely nemusíte toto řešit. zastíněný panel se přeskočí a vyrábí zbytek solárních panelů.

Montážní konstrukce Sunfixing

Dokážeme nabídnout konstrukci na jakoukoliv střechu, parkovací místo, pozemek. Sunfixing věří v jednoduchost svých konstrukcí a proto my věříme jim.

Call Now Button